حرفی از جنس رادیو

حرفهای خودمانی مدیر رادیو معارف و پاسخگویی به سوالات مخاطبان

حرفی از جنس رادیو

حرفهای خودمانی مدیر رادیو معارف و پاسخگویی به سوالات مخاطبان

حرفی از جنس رادیو

بنده محمد لطفی نیاسر هستم که اکنون افتخار مدیریت رادیو معارف به عهده بنده گذارده شده است.
این وبلاگ، جایی است که در آن نظرات شما را می بینم و حرفهایم را می نویسم. امیدوارم که بخوانید و نقد کنید.

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

۱۳
مرداد

همیشه وقتی می خواهم حرکت کنم اولین مزاحم این است که مردم چه می گویند و چه قضاوتی خواهند داشت؟ این یک شرک پنهان است و یک مزاحم برای پرواز.

واقعا اگر همه ی مخترعان جهان و افراد پیشرو در طول تاریخ اینطور فکر می کردند، بشر گامی به سوی جلو بر می داشت؟ همیشه ایده های نو از نظر مردم عادی عجیب است ولی شما به آن توجه نکنید. این قاعده در همه ی صحنه های زندگی جاری است.

یادم می آید در سال 1376 که برای کارهای راه اندازی رادیو معارف به جمع دوستان پیوستم، زمزمه هایی توام با تعجب نسبت به راه اندازی چنین رادیویی به گوشم می خورد ولی وقتی در تابستان 1377 با جمعی از دوستان به تهران اعزام شدیم تا کارهای عملی برنامه سازی را یاد بگیریم دیدیم فشارها بسیار سخت تر است و افرادی که به ما امید می دادند بسیار کم بودند و عده ی بسیاری یا سرزنش می کردند یا تمسخر یا توبیخ و یا آدمهای خوبی بودند که تولید یاس می نمودند، ولی ما آمدیم تا نزدیک به 16 سال پر فراز و نشیب و کمتر از یک ماه دیگر تولد رادیو معارف در روز تولد کریمه ی اهلبیت است.

بزای خود سازی اخلاقیمان هم باید از این جا شروع کنیم که خدا در نظر باشد نه کلام مردم. کلام خدا باید در متن باشد ولی ظاهرا در زندگی ما کلام خدا در حاشیه است.

یا علی بگوییم و متن و حاشیه را در جای خود بگذاریم، یا علی