حرفی از جنس رادیو

حرفهای خودمانی مدیر رادیو معارف و پاسخگویی به سوالات مخاطبان

حرفی از جنس رادیو

حرفهای خودمانی مدیر رادیو معارف و پاسخگویی به سوالات مخاطبان

حرفی از جنس رادیو

بنده محمد لطفی نیاسر هستم که اکنون افتخار مدیریت رادیو معارف به عهده بنده گذارده شده است.
این وبلاگ، جایی است که در آن نظرات شما را می بینم و حرفهایم را می نویسم. امیدوارم که بخوانید و نقد کنید.

طبقه بندی موضوعی

الغدیر قدمی برای حقیقت محض

يكشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۸۹، ۰۲:۴۳ ب.ظ
مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی هایی که در ایام برخواستن فتنه بیان نمودند تذکری دادند که نه فقط در عرصه سیاسی امروز مهم است بلکه در همیشه تاریخ باید به آن توجه می شد تا صدمات زیادی که پیروان اهلبیت (ع) ازکژ اندیشی ها در طول تاریخ خورده اند اندکی کم می شد.
مقام معظم رهبری: « یک وقت می‌بینید ما در داخل جدول و پازلهای دشمن قرار میگیریم ـ در پازل، مجموعه‌ای را کنار هم میچینند، تا یک شکلی از تویش در بیاید ـ تا یکی از این اجزاء را ما تأمین بکنیم. خوب، این خیلی چیز بدی است؛ ما باید سعی کنیم که تأمین‌کننده‌ی اجزاء او نباشیم. مثل این جدول حروف متقاطع که وقتی کنار هم گذاشته میشود، یک کلمه‌ای از تویش در می‌آید. دشمن یک جدولی این جوری درست کرده، برای اینکه یک حرفی از تویش در بیاورد؛ چند تا از این حروف را هم ما بگذاریم! این را باید مراقبت کرد؛ بحث سر این است؛ باید جدول دشمن را کامل نکنیم؛ پازل دشمن را کامل نکنیم »
الغدیر قدمی بود که علامه امینی رحمه الله با دقت فراوان برداشت و به مدد خداوند همیشه موجب روشنایی حقیقت برای جویندگانش شد و نفوذ آن به گونه ای است که وهابیون و مخالفین اهلبیت (ع) برای جلوگیری از آن سعی می کنند حتی از چاپ آن جلوگیری کنند. اما در کنار الغدیر کتب دیگری هم منتشر شد که به ظاهر از مکتب اهلبیت (ع) دفاع می کرد اما نه تنها تأثیری در گسترش ندای حق نداشت بلکه باعث شد طعن ها و ردهای زیادی به مکتب حقه تشیع وارد شود (مانند کتبی با موضوع تحریف قرآن) و عجیب آن است که این کتب فقط در مراکز وهابی تکثیر و چاپ می شود و اگر شما نسخه ای از آنها را خواستید می توانید از حجاز تهیه کنید.
البته این موضوع فقط مربوط به کتب علمای گذشته نیست اکنون نیز بزرگان زیادی درباره اهلبیت (ع) و روش صحیح زندگی دینی از نظر آنها برای ما صحبت می کنند و شعرای فراوانی شعر می گویند و مداحان بسیار در وصف آنها مجالس را می آرایند اما با یک بررسی کوتاه فقط به صدا و سخن عده ای خاص در سایت های وهابی و دشمن اهلبیت(ع) بر می خوریم که حتی به تعداد انگشتان دست نیز نمی رسند. هرگز از خود پرسیده اید چرا سایت های ضد شیعی برای طعن به شیعه فقط از صدای آنها استفاده می کنند و شیعه را آن گونه معرفی می کنند.
«ای بسا خرقه که مستوجب آتش باشد»
علامه امینی با الغدیر خود پازل دشمن را تکمیل نکرد و همیشه مورد غضب دشمن بود ولی بعضی از مجالس مذهبی ما به تعبیر بعضی از بزرگان با چند واسطه به سفارت اجنبی می رسد.
غدیری باشیم و الغدیری بیاندیشیم

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی